FB INST

Tel. 800 827 926

Největší horský lanový park v ČR.
Nachází se v Beskydech, v obci Trojanovice pod dolní stanicí lanovky na Pustevny
Tarzanie - Adrenalin v Beskydech
Nachází se v Beskydech, v obci Trojanovice pod dolní stanicí lanovky na Pustevny
Prijeďte s celou rodinou, nebo přáteli.
Nachází se v Beskydech, v obci Trojanovice pod dolní stanicí lanovky na Pustevny

Novinky

Konec sezóny 2023

Krásné podzimní dny zdá se neodvratně skončily a přichází do lesa zimní klid. A tak i my se na chvíli zklidníme a začneme zase až na jaře 2024.

Těšíme se na vás. TarzanieTeam

Vstupenky na Vánoce

Chcete taky vstupenku do Tarzanie pod stromečkem?

Napište ježíškovi, ať pošle mail na infozavinačtarzaniecz se sdělením jaké vstupné dle ceníku požadujete, svou adresu a po připsání vstupného na náš účet vám ji pošleme poštou. Pozor, musíte to stihnout do 19.12.2023 včetně připsání peněz. 
Tak Veslé Vánoce a lezecký celý rok 2024.

 

Pro malé i velké

U nás v Tarzanii najdete překážky pro malé i velké. Přidejte ke svým fotkám z Tarzanie #jaTarzan a možná se zde objeví právě ta vaše.

Webkamera

Tarzanie - webkamera
otevřeno zavřeno

Martin

Ahoj, dal jsme si černou a kapituloval jsem u 23. Hold, co neutáhneš rukama, to neukecáš:) Díky moc za tenhle zážitek; příště zkusím zelenou s dcerou, abych měl nějakou dokončenou trasu, snad:) Ještě jednou díky. 

Valde Rock

Když se rozjedu po tom laně, cítím se jako volný pták. Nemůžu se dočkat na další návštěvu... Chystáme se přijet za vámi s mojí třídou. Moc se všichni těšíme

Jesterka

Dala jsem žlutou, v 50-ti dobrý, ne? O zkrácení jsem ani neuvažovala. Super zážitek s dospělou dcerou, aspoň si o mě nemyslí, že jsem vykopávka.

Jani

Jak se zbavit strachu z výšek? Jít na nejtěžší černou lanovou trasu ve výšce 14 metrů. Můj přítel na černé dráze, já zvládla "jenom" zelenou dráhu. Tímto děkujeme moc chlapcům instruktorům,kteří nejenže byli velmi profesionální,ale taky sympatičtí a milí, pokecali s námi - a to se v dnešní době moc nevidí! Díky chlapi :-) :-) Přijedeme zase! :-)

Andy

Minulý rok jsme tam byli a bylo to úžasné!! Dneska tam asi jedeme znova a možná půjdu na černou trasu. Je mi 11, ale už mám výšku 164,5cm,tak doufám, že mě tam pustí

Eliška

Moc se mi tu líbilo každý rok (už 3 po sobě) sem jdeme s rodinou. Já i ségra se tu vydovádíme a potom je od nás na 5 minut klid moc se mi tu líbilo prý tu příští rok už tarzánie nebude to bude škoda

Instruktor

Instruktor Lukáš

Instruktor

Instruktorka Karolína

Instruktor

Instruktor Adam

Instruktor

Instruktorka Veronika

Instruktor

Instruktor Ondřej

Instruktor

Instruktor Richard